Pamjet e Grabitjes ne Kamez!

Zjarr TV
5 views
Published on Apr 27, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:12

  Ndodh aksidenti i dytë në të njëjtin vend në Institut, pas 15-vjeçares plagoset edhe një 11-vjeçar

  JOQ Albania
  31 views
 • 1:24

  Pamje rrëqethëse nga Shkodra, i moshuari lyp para për bukën e gojës

  JOQ Albania
  400 views
 • 1:26

  Rama u premtoi mbështetje të madhe, 285 mijë të rinj shqiptarë në proces për t’u bërë emigrant

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:52

  I vodhën biçikletën, i riu ultimatum hajdutit: Çoje atje ku e more, kamera të ka kapur fytyrën!

  JOQ Albania
  367 views
 • 3:11

  Letra prekëse e vajzës 13 vjeçare që u braktis dy herë nga babai: Dashuria që ndjej është urrejtje. Çfarë thotë për nënën

  NOA
  15 views
 • 0:14

  Aksident i rëndë në Kukës, plagosen dy persona

  JOQ Albania
  236 views
 • 1:01

  "Shkoj në tallava për inspektim", Gjuzi pishëm në klub vajton për dashurinë

  JOQ Albania
  6.1K views
 • 0:27

  Makina përplas të miturin në Tiranë dhe largohet, i riu mbetet i shtrirë në asfalt

  JOQ Albania
  3.7K views
 • 0:19

  Çfarë është duke pirë Maradona? Stafi përpiqet ta mbulojë menjëherë

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:14

  Fansja i lidh këpucët në koncert, Tayna preket dhe e falenderon publikisht

  NOA
  284 views
 • 0:06

  Krim i pesëfishtë në Kosovë, policja vret dy vëllezërit, prindërit dhe veten

  NOA
  1.8K views
 • 0:11

  Genta Ismajli bën shqiponjën me të dashurin turk

  NOA
  2.4K views
 • 0:15

  Përleshje masive mes shoferëve në Tiranë, policia nuk i mban dot

  JOQ Albania
  11.9K views
 • 0:15

  Përleshje masive mes shoferëve në Tiranë, policia nuk i mban dot

  JOQ Albania
  20.4K views
 • 0:9

  Ndodh "çudia e rradhës në Vlorë/ Pas makinave në det, skafi bën "xhiro" në tokë

  JOQ Albania
  1.7K views