lot iniesta

SYRI.net
0 views
Published on Apr 27, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:35

  Bardhi publikon videon: Arsyeja pse Rama është përgjegjësi kryesor për krimin në politikë

  NOA
  0 views
 • 0:35

  Cfare thoshte Rama per dekriminalizimin

  Panorama
  133 views
 • 0:44

  “Kam qarë kur pashë pamjet”/ 27-vjeçarja zhgënjehet nga shoqja e ngushtë, e kap “mat” duke i vjedhur paratë

  JOQ Albania
  727 views
 • 3:38

  “Shpejtësi vrastare!” Aksion gjatë natës në Tiranë-Durrës, në timon me 191 km/h

  NOA
  21 views
 • 1:23

  People are strange (Njerëzit janë të çuditshëm)

  In7.tv
  0 views
 • 1:44

  Goli i Sadikut i anuluar nga VAR

  Panorama
  2.7K views
 • 0:43

  Goli i Merveil

  Panorama
  430 views
 • 0:21

  Pamje tronditëse/ E kap prej veshi e i shkund kokën, mësuesi dhunon pa pikë turpi nxënësin

  JOQ Albania
  12.9K views
 • 3:25

  Shkon në televizion dhe rrëfen live: Kam vrarë të dashurën

  NOA
  103 views
 • 0:34

  Batha akullore

  Panorama
  1.7K views
 • 0:53

  Pengmarrja në Kamzë/ Gjithçka u filmua nga kamerat, autorët dhe pengu u zhdukën në Fushë-Krujë

  JOQ Albania
  3.2K views
 • 0:53

  Rrëmbimi në Kamëz u filmua nga kamerat, autorët dhe pengu u zhdukën në Fushë Krujë

  NOA
  314 views
 • 1:20

  Përdhunon dhe vret vajzën 6 vjeç, pedofilin e kapin dhe e djegin të gjallë

  NOA
  1.2K views
 • 0:27

  Policia e Lleshit shpalos talentin në vozitje, patrulla ecën 500 metra "indietro" në mes të Tiranës

  JOQ Albania
  988 views
 • 0:15

  Arbitri bën të fortin gjatë ndeshjes, nxjerr armën për të qetësuar tifozët

  JOQ Albania
  1.2K views