Perqafimi historik

SYRI.net
0 views
Published on Apr 27, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:07

  Gjuajtja e Melos

  Panorama
  28 views
 • 0:23

  Gjuajtja e Asanit

  Panorama
  32 views
 • 0:13

  Perplasja e tifozerive

  Panorama
  0 views
 • 0:20

  Rasti i Seferit

  Panorama
  545 views
 • 0:9

  Të paktën 28 të vrarë dhe dhjetëra të plagosur në dy sulme vetëvrasëse në Bagdad

  JOQ Albania
  4 views
 • 0:18

  Autogoli i Hadergjonajt

  Panorama
  116 views
 • 0:25

  Basha poston videon: Rama ka dështuar. Bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë!

  Panorama
  177 views
 • 17:27

  Boiken Abazi dhe Iliaz Shehu, dy kandidatët e VV për zgjedhjet e 25 prillit

  Panorama
  86 views
 • 4:16

  Silva Caka denoncon: Drejtoresha shkel ligjin për biznesin e bashkëshortit

  Panorama
  119 views
 • 0:30

  Të gjithë po e dëgjonin me vëmendje, Bill Clinton “dremit” gjatë fjalimit të Joe Biden

  JOQ Albania
  121 views
 • 2:13

  Zambi, trajneri urinon ne shtylla

  Panorama
  212 views
 • 0:47

  Përballja me Juventusin, mallkim për Lorenzo Insigne! Shpërthen në lot pas humbjes

  JOQ Albania
  42 views
 • 0:42

  Juventus rrëmben trofeun e nëntë në Superkupë, mposht 2-0 Napolin

  JOQ Albania
  37 views
 • 2:41

  Festa e tifozeve te Vllaznise(1)

  Panorama
  153 views
 • 0:14

  Insinje qan pas humbjes se Superkupes se Italise

  Panorama
  732 views