Horoskopi - 27 Prill 2018

Zjarr TV
0 views
Published on Apr 27, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:9

  Portieri shënon golin e rrallë në ndeshjen Jordani-Indi

  SHQIPERIA IME
  247 views
 • 0:27

  Bien dy ortekë në Korçë, bllokohen dhjetra turistë

  SHQIPERIA IME
  208 views
 • 0:25

  Goli nga porta ne porte

  Panorama
  1.6K views
 • 0:40

  "Ishalla dalin bineq" - fansja xhiron veten në shtrat me Ardian Bujupin pas koncertit

  Gazeta Flash24
  12 views
 • 0:03

  Xhon Stons

  Panorama
  463 views
 • 4:39

  Panucci

  Panorama
  15 views
 • 0:03

  Kualifikohen në Kupën e Afrikës, gjesti i “yllit” të Liverpoolit po bën xhiron e rrjetit

  Jeta osh qef
  437 views
 • 2:42

  Kush ishte personi që u përlot mbrëmë nga surpriza e Ermal Mamaqit

  NOA
  122 views
 • 4:30

  Arilena nuk i mban dot lotët, ja arsyeja

  NOA
  256 views
 • 2:52

  Ish-ylli i Shqipërisë e sfidon Ronaldinhon në futboll, pas ndeshjes selfie me të

  SHQIPERIA IME
  456 views
 • 0:04

  Bllokohen banorët dhe turistët në Dardhë, Korçë

  Jeta osh qef
  1.2K views
 • 0:12

  Hoxha shqiptar befason: Gratë janë me të meta...

  NOA
  202 views
 • 1:44

  Bora paralizon Dardhën

  Jeta osh qef
  21 views
 • 0:44

  Shoferi tenton të çajë bllokadën e protestuesve, ja çfarë i ndodh më pas

  NOA
  252 views