Te premten takimi historik mes dy Koreve (Video)

Zjarr TV
0 views
Published on Apr 26, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 1:14

    Gol ronaldo 0-1

    Panorama
    3 views
  • 0:46

    Stresi surprizon nënën e tij te porta e shtëpisë në ditën e lidnjes

    NOA
    56 views
  • 2:00

    “E ndërtuam për tre vite”- Arkitekti italian, Marko Kasamonti flet për stadiumin e ri në Shqipëri: Një model që do të funksiononte edhe në Itali

    Panorama
    320 views
  • 0:14

    augsburguu gafa

    Panorama
    275 views
  • 0:47

    E frikshme, çfarë ndodh me Tokën kur Dielli “vdes”

    NOA
    117 views
  • 0:33

    I zoti e braktisi, qeni nuk i ndahet dhe e ndjek nga pas

    NOA
    131 views
  • 1:00

    Goli i Abazajt

    Panorama
    861 views
  • 1:13

    Goli i Gavazajt

    Panorama
    711 views
  • 0:30

    Kamberi gol

    Panorama
    1.3K views
  • 1:22

    Goli i Shkurtaj

    Panorama
    1.6K views
  • 0:47

    Penallti për Kukësin

    Panorama
    443 views
  • 0:58

    Pritja spektakolare e Likës

    Panorama
    174 views
  • 0:17

    Pretendimi për penallti

    Panorama
    515 views
  • 0:53

    Tërmeti dëmtoi kolonat e pallatit 8-katësh në Tiranë, banori: S'ka ardhur askush, pronarët po riparojnë dëmet

    JOQ Albania
    1.7K views
  • 0:10

    Rasti i arte i Halilit

    Panorama
    261 views