Kapet duke vjedhur krem kundër rrudhave, çfarë bëri më pas guvernatorja e Madridit

NOA
0 views
Published on Apr 26, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:26

  Pas tërmetit, një burrë në Durrës hedh gruan në tokë dhe largohet me shpejtësi

  Panorama
  4.4K views
 • 0:08

  "Koronavirus, ptu të q...", shoferi nga Saranda vandalizon shtetasin kinez që jeton në Shqipëri

  JOQ Albania
  30.9K views
 • 3:12

  Ajo që bën ky njeri është e jashtëzakonshme

  NOA
  55 views
 • 0:15

  Macja dhe miu mund të jenë miq

  NOA
  334 views
 • 7:26

  Mbyllet një nga pularitë më të mëdha, brenda pula të ngordhura e kushte të mjerueshme

  JOQ Albania
  129 views
 • 1:00

  Edukatoret dhunojnë fëmijët në kopësht

  NOA
  1.8K views
 • 1:39

  RAI 3 publikon videon për rritjen e sasisë së kanabisit në Shqipëri

  Panorama
  662 views
 • 1:20

  Mafia shqiptare rol kryesor në trafikun e kokainës

  NOA
  29 views
 • 0:15

  Vajza e vogël bie në binar teksa treni afrohet, si e shpëtoi babai |Pamjet

  NOA
  576 views
 • 0:05

  JORGJI(2)

  Panorama
  1 views
 • 0:16

  ARBITRAT(1)

  Panorama
  253 views
 • 1:02

  DALJA NGA MBLEDHJA

  Panorama
  375 views
 • 0:06

  Aksident i rëndë në Rinas, dëshmitari: Një i plagosur u dërgua me urgjencë në spital

  JOQ Albania
  232 views
 • 0:15

  Aksident i rëndë në Rinas, dëshmitari: Një i plagosur u dërgua me urgjencë në spital

  JOQ Albania
  475 views