Pas 5 ditësh që ikën nga Shqipëria drejt Amerikës, 12-vjeçari goditet për vdekje nga një kamion

JOQ Albania
3 views
Published on Apr 26, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Profilet falso te Fugës shpalosin kreativitetin, bombardojne me lajka postimet e Ramës

  JOQ Albania
  49 views
 • 14:23

  "Jeta ime ka mbaruar, më plasi zemra"/ Historia tronditëse e këngëtares shqiptare, nga skenat e festivaleve, në skamje

  NOA
  397 views
 • 0:22

  Goli i Uzunit ndaj Moldes

  Panorama
  3.8K views
 • 0:30

  “Loja e propagandës mbaron në 25 prill”- Zëdhënësja e PD nxjerr videon: Rama di vetëm të kopjojë Bashën

  Panorama
  103 views
 • 0:34

  Babai hero, plagoset duke mbrojtur fëmijët nga plumbat

  NOA
  1.2K views
 • 1:26

  Drejtori i fushatës së PD publikon videon: 7 vjet premtime të pambajtura, përsëri vazhdon të tjera

  Panorama
  151 views
 • 0:10

  Pas arrestit Fjolla Mornia poston video me te bijen

  News31
  538 views
 • 0:12

  fjolla morina pas arrestimit

  Panorama
  1.0K views
 • 0:16

  “E fërkon dhe e prek në …”- Juristja seksi publikon videon intime me partnerin

  Panorama
  990 views
 • 0:25

  Radhën e kishte Taulant Balla, dëgjohen sharje LIVE në komisionin e Integrimit: Dëgjo këtu ti p*derast m*ti!

  JOQ Albania
  7.7K views
 • 1:19

  Terrori në Elbasan/ I goditi makinën me shkelm, i riu tenton ta vrasë në mes të ditës

  JOQ Albania
  10.0K views
 • 0:10

  “Më duket vetja si nuse e ‘97”- Ajka i bën “make up” Bes Kallakut, kjo video do u shkrijë së qeshuri

  Panorama
  609 views
 • 0:42

  Kontrabandë, zbulohen fuçi dhe bidona me esencë nargjile, dy në pranga, dy të tjerë në kërkim

  NOA
  24 views
 • 0:11

  Me tualete në duar, Bes Kallaku tregon me video rezultatin e tualetit që i bën e bija

  NOA
  1.1K views
 • 0:9

  Reshjet e dendura gjatë natës, përmbytje të shumta në Lezhë

  NOA
  54 views