Kryebashkiakja e Madridit jep dorëheqjen pas videos ku shfaqet duke vjedhur

Zjarr TV
0 views
Published on Apr 25, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:29

  rast mala

  Panorama
  81 views
 • 0:53

  gol musta 1-1

  Panorama
  127 views
 • 0:52

  mala-musolli

  Panorama
  64 views
 • 0:11

  goditja e Telushit

  Panorama
  39 views
 • 0:20

  LEPK

  VIDEOS
  0 views
 • 0:34

  goditja e Limajt

  Panorama
  46 views
 • 0:10

  Esat Mala goal vs Kukesi

  VIDEOS
  6 views
 • 1:58

  Pamjet e një djali të vogël janë bërë virale në internet

  NOA
  77 views
 • 0:38

  Goli i Malës

  Panorama
  449 views
 • 0:27

  rasti i Asanit

  Panorama
  86 views
 • 0:03

  Panik në kampionatin turk, portieri bie në fushë pa ndjenja

  JOQ Albania
  253 views
 • 1:40

  At Zef Pellumbi 'rrnon per me tregue'/Pa iu ndrru truni ketij populli.....

  TetovaPress
  2 views
 • 0:15

  Apeli drithërues i 15-vjeçares nga reanimacioni i QSUT: Dua të jetoj

  NOA
  350 views
 • 1:00

  Dua Lipa dhe Gashi e djegin ne Prishtine

  TetovaPress
  5 views