gol kimish

Panorama
0 views
Published on Apr 25, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:07

  Ardian Çela dhe Edi Rama lënë pa drita gjysmën e Tiranës

  JOQ Albania
  123 views
 • 0:07

  Nervozohet keq mësueja gjatë mësimit online: Mos më çani kokën se po më ngrini nervat!

  JOQ Albania
  13.8K views
 • 1:03

  Nuk kemi më lekë/ Klithma e dëshpëruar e çiftit italian pas dyerve të mbyllura të bankës

  JOQ Albania
  5.4K views
 • 0:43

  Prek dorezat e makines pasi peshtyn pellemben e dores

  JOQ Albania
  27.1K views
 • 0:12

  Mesuesi: Ik o derr mere ate dreq karikuesi

  JOQ Albania
  13.2K views
 • 1:00

  Punonjësja e shëndetësisë nuk i mban dot lotët, e gjithë lagjia e duartroket

  NOA
  2.7K views
 • 1:17

  Covid-19/ Basha publikon videon sensibilizuese: Hap dritaren dhe mbush mushkëritë me ajër

  NOA
  146 views
 • 2:20

  "Jua bëfsha o dreqër"/ Mësuesja humb toruan pasi fëmijët i ndërprenë mësimin online: Do t'ju vdes!

  JOQ Albania
  28.4K views
 • 2:44

  Rekord në viktima, ekspertët dyshojnë se COVID-19 ka qarkulluar 3-4 muaj pa u vënë re në Itali

  JOQ Albania
  276 views
 • 1:46

  Pamje trishtuese nga Kina/ Kafshët ngordhin nga uria në kopshtin zoologjik

  NOA
  163 views
 • 2:46

  Pamje rrëqethëse/ Djali shpërthen në lot pasi nëna i vdiq nga koronavirus

  NOA
  2.8K views
 • 0:35

  Kërcet sherri në Tiranë/ Gruaja përleshet me pastruesen në mes të rrugës

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 2:20

  Bëhet viral në media seriali Korean i 2018-ës ku flitet për Koronavirusin

  JOQ Albania
  140 views
 • 2:9

  Skoci/ Momenti kur policia ndalon një këmbësor i cili pretendon se ka Covid-19

  JOQ Albania
  363 views
 • 0:45

  Jurgen Klopp sheh mjekët duke kënduar, emocionohet dhe nis të qajë

  JOQ Albania
  1.3K views