Policia liron 3 anetaret e FRPD Shkoder Flasin kryetari i FRPD Arvit Bushati

SYRI.net
0 views
Published on Apr 25, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:20

  U sulmua nga ariu teksa po kulloste bagëtitë, si paraqitet gjendja e bariut nga Kukësi

  NOA
  240 views
 • 0:39

  gol sasuolo 3-4

  Panorama
  249 views
 • 1:41

  gol canka penallti 2-0

  Panorama
  178 views
 • 1:25

  gol lautaro penallti 1-4

  Panorama
  197 views
 • 1:06

  gol lushnja 1-0

  Panorama
  211 views
 • 2:37

  penallti gol lukaku 1-3

  Panorama
  346 views
 • 1:27

  lukaku gol 1-2

  Panorama
  430 views
 • 0:46

  goli i anuluar i Lautaros

  Panorama
  324 views
 • 1:13

  gol berardi

  Panorama
  267 views
 • 0:56

  gol lautaro 0-1

  Panorama
  538 views
 • 0:18

  Latifi gol

  Panorama
  214 views
 • 0:05

  de ligt

  Panorama
  970 views
 • 0:30

  Kale heq mallkimin

  Panorama
  253 views
 • 21:53

  Fatmira Breçani, Gëzim Nika dhe Albërie Hadërgjonaj - Potputi Live në dasëm New York 2018

  InfoKosova
  92 views
 • 0:05

  MimozaShkodra2

  InfoKosova
  44 views