Kjo është “Porta e ferrit” në qendër të shkretëtirës ku zjarri nuk është ndalur që nga viti 1971

InfoKosova
1 views
Published on Apr 25, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:9

  Futbollistët e Kosovës shpërthejnë në lot

  Panorama
  47 views
 • 0:33

  Bossi i OSHEE harbohet bashkë me stafin e tij me këngën e famshme të grabitësve

  JOQ Albania
  5.7K views
 • 0:17

  "Rama Ik"/ Ilir Vrenozi ia thotë "copë" Taulant Ballës, ai qesh nga zori dhe largohet

  JOQ Albania
  7.6K views
 • 0:05

  Gjuajtja e Seferit me kokë

  Panorama
  468 views
 • 0:37

  Kral gol 2-1

  Panorama
  307 views
 • 1:03

  Rastet e Çekisë

  Panorama
  168 views
 • 1:22

  Provokime ndaj Muriç

  Panorama
  156 views
 • 0:36

  Gol çekia

  Panorama
  212 views
 • 1:18

  Goli anuluar

  Panorama
  118 views
 • 0:05

  Jankto rast

  Panorama
  139 views
 • 0:34

  Goli i Manajt

  Panorama
  532 views
 • 0:45

  Nuhiu gol

  Panorama
  432 views
 • 0:20

  Rrahmani

  Panorama
  131 views
 • 0:30

  Goli i dytë i Andorrës

  Panorama
  534 views
 • 0:10

  Kishin shkuar për të kryer inspektimin e një aksidenti, makina e policisë përfshihet në një tjetër incident

  JOQ Albania
  1.6K views