Rama nis takimet në Gjermani, pritet nga kryeparlamentari Schäubl

NOA
0 views
Published on Apr 25, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:54

  Panik që në mëngjes pranë shkollës 9-vjeçare

  Panorama
  40 views
 • 0:45

  Pamjet e tmerrshme/ Aksidentohet makina me 8 adoleshentë, vdes 16-vjeçari. I mori makinën nënës pa leje. Ja fjalët e fundit në FB

  Panorama
  117 views
 • 1:9

  E ëma i thotë ‘t’i hëngra ëmbëlsirat’, reagimi i 3-vjeçarit po bën xhiron e rrjetit

  NOA
  0 views
 • 0:07

  Presidenti i UEFA-s zë ngushtë Dukën: Ka bërë zyrën e tij më të madhe se ekspozitën

  JOQ Albania
  92 views
 • 0:19

  Tifozët anglezë bashkohen me shqiptarët dhe këndojnë kundër Serbisë

  JOQ Albania
  21 views
 • 1:07

  “Plisat” dhe “Tifozët Kuq e Zi” nisin marshimin, ndizet atmosfera para ndeshjes Shqipëri-Francë

  JOQ Albania
  5 views
 • 0:9

  Tifozët vuajnë në fund të ndeshjes, radhë të gjata për daljen nga stadiumi

  JOQ Albania
  18 views
 • 0:31

  Zbulohet kush është i dashuri biznesmen i Genta Ismailit

  JOQ Albania
  446 views
 • 0:17

  Ceferin -Duka/ Batuta

  Panorama
  321 views
 • 0:54

  Klaudia Pepa…përplas të pasmet në mur dhe ngre këmbët sipër divanit

  InfoKosova
  84 views
 • 1:11

  E do gruan të virgjër…? Ja si përgjigjet Klajdi Haruni

  NOA
  73 views
 • 0:38

  shtylla e zhiru

  Panorama
  871 views
 • 0:05

  Manaj rast

  Panorama
  984 views
 • 0:41

  BUTRINT IMERI

  InfoKosova
  2 views
 • 0:10

  Tentativa e Bares me roveshatë

  Panorama
  599 views