Mos hyni brenda Pediatrisë në Durrës, nëse nuk doni të sëmureni

JOQ Albania
1 views
Published on Apr 25, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:08

  Emine Bulut: Ölmek İstemiyorum

  VIDEOS
  27 views
 • 0:29

  “Të nisesh për punë e të kthehesh i vdekur”- I biri iu qëllua me plumb në kokë, flet babi i 26-vjeçarit të vrarë në Tiranë: Lajmin e mora vesh nga…

  Panorama
  131 views
 • 0:47

  Tund bythet mbi ferrari

  VIDEOS
  2.7K views
 • 0:16

  Vazhdon ‘trendi’ i çuditshëm, 24-vjeçari lëpin akulloren në market dhe e fut sërish në frigorifer

  JOQ Albania
  181 views
 • 2:15

  Titanic është duke u zhdukur, video tregon çfarë ka mbetur nga anija legjendare

  NOA
  59 views
 • 0:13

  U futej njerëzve në shtëpi kur ishin në gjumë, “Periferia” kap hajdutin serial

  NOA
  44 views
 • 0:33

  Ekstradohen nga SHBA dhe Gjermania dy shqiptarë, në kërkim nga Interpol

  NOA
  5 views
 • 0:55

  Bonusi i bebes do të jepet edhe për fëmijët e lindur jashtë Shqipërisë

  NOA
  30 views
 • 0:18

  Ky kërcim i Besit dhe Xhensilës, tregon sa shumë të dashuruar janë

  NOA
  372 views
 • 0:14

  Futbollisti i Kosovës përplaset fizikisht me lojtarin serb

  JOQ Albania
  908 views
 • 0:20

  Në kërkim për plagosje, kush është i arrestuari në Tiranë, u kap me armë në çantë

  NOA
  12 views
 • 0:13

  William dhe Kate, i japin një mësim të mirë Meghan dhe Harry

  NOA
  116 views
 • 1:00

  Gjëra të çuditshme ndodhin në shtëpi, burri vendos kamerat e sigurisë dhe s’u beson syve

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 0:14

  Avdiaj perleshet me futbollistin serb

  Panorama
  17.2K views