bardhi goli i pare

Panorama
0 views
Published on Apr 23, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:25

  Traversa

  Panorama
  1 views
 • 0:50

  Përleshje mes vajzash në rrugë, shkulen nga flokët mes tyre

  NOA
  15 views
 • 0:47

  Tifozet ne kor

  Panorama
  421 views
 • 1:01

  forest gol skocia 4-0

  Panorama
  72 views
 • 1:26

  forest gol skocia 3-0

  Panorama
  132 views
 • 0:27

  uzuni rast

  Panorama
  109 views
 • 1:47

  penalltia per skocine

  Panorama
  637 views
 • 1:38

  Kartoni i kuq i Mavrajt

  Panorama
  14 views
 • 1:46

  Mavraj kartoni i kuq

  Panorama
  864 views
 • 0:48

  Manjaku i autobusit ngacmon shqiptaren, ajo ja kthen rëndë: Ti pres...

  NOA
  365 views
 • 1:07

  gol frejser 1-0

  Panorama
  1.8K views
 • 0:25

  Rasti i Uzunit

  Panorama
  449 views
 • 0:57

  "Plas" mes konkurrentit dhe shef Renatos, situata jashtë kontrollit për një karkalec

  NOA
  242 views
 • 0:31

  Rashica e tundë rrjetën e Maltës

  InfoKosova
  44 views
 • 0:51

  rashica gol

  Panorama
  287 views