Më 29 mars 2016, Xhon Rusta, u akuzua dhe u shpall në kërkim, pasi u dyshua se qëlloi me armë Qani Alibeajn

NOA
2 views
Published on Apr 23, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:30

  Goli i Zhotes me finte

  Panorama
  172 views
 • 0:14

  Ndërhryja e Najdovskit

  Panorama
  629 views
 • 0:29

  Rasti ideal i Seferit

  Panorama
  483 views
 • 0:06

  Tifozet e Partizanit

  Panorama
  982 views
 • 0:28

  Ndërhyrja vendimtare e Bitrit

  Panorama
  302 views
 • 0:11

  Tentativa e Jasir Asanit me të djathtën

  Panorama
  221 views
 • 1:14

  Perplasja e rrezikshme e Çinarit me Danson

  Panorama
  303 views
 • 0:16

  Traversa e Jasir Asanit ndaj Tiranës

  Panorama
  523 views
 • 0:39

  Pretendimi i dytë i Tiranës për penallti

  Panorama
  439 views
 • 0:30

  Goli i anuluar për pozicion jashtë loje nga Cinari

  Panorama
  901 views
 • 0:36

  Rasti i shpërdoruar nga Stenio Zhunior

  Panorama
  526 views
 • 0:05

  Derbi Tirana-Partizani

  Panorama
  223 views
 • 0:20

  Kombinimi Seferi-Danso, tentativa e futbollistit të skuadrës bardheblu është e gabuar

  Panorama
  227 views
 • 0:44

  Pretendimi i Dansos për penallti

  Panorama
  435 views
 • 0:9

  Atmosfera në "Air Albania", 30 minuta para startit

  Panorama
  766 views