Shkon te varri i Pablo Escobar, djali “trondit” me veprimin që bën

JOQ Albania
14 views
Published on Apr 23, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 6:00

  Protestë në Durrës! Anëtarë të shoqatës së të verbërve: Na kanë harruar, nuk marrim kompensim

  JOQ Albania
  1 views
 • 0:39

  Berisha publikon videon: Të shpëtojmë PD-në nga pazaret e turpshme Basha-Rama

  Panorama
  1.1K views
 • 0:21

  Goli i Arauho ne minuten e 90

  Panorama
  452 views
 • 0:22

  Publikohen pamjet, shikoni si llava përpin shtëpitë në Ishujt Kanarie

  Panorama
  251 views
 • 0:38

  Dalin pamjet/ Erion Brace përplas në tokë karrigen e zyrës: Nuk hyra dhe nuk dola si hajdut!

  JOQ Albania
  2.1K views
 • 0:13

  Goli I Duarte ndaj Barcelones

  Panorama
  534 views
 • 5:43

  Himni shqiptar në Akademinë Ushtarake “West Point” në New York/ Kryeministri Rama publikon pamjet gjatë vizitës në SHBA: Bashkëpunim për binjakëzim

  Panorama
  789 views
 • 0:10

  Shperthimi i Alegrit ne fund te ndeshjes

  Panorama
  1.0K views
 • 0:28

  Momenti emocionues, Kataldi i dedikon golin Strakoshës

  Panorama
  1.3K views
 • 0:18

  U ofendua nga tifozët e Uest Hemit, shikoni reagimin epik të Pol Pogbasë

  Panorama
  957 views
 • 0:42

  U kap me kokainë dhe pistoletë në makinë, momenti i arrestimit të volejbollistit të Partizanit

  JOQ Albania
  202 views
 • 0:19

  “Emision i degjenerum”/ I ripublikuan videon e sherrit, ish-konkurrenti i “Për’puthen” reagoni revoltuar: Tani fillon punon truri për...

  Panorama
  821 views
 • 0:13

  Goli i fitores nga Ikardi

  Panorama
  2.4K views
 • 0:42

  Rasti i Kalulu dhe pritja e Sheznit

  Panorama
  1.2K views
 • 1:02

  Goli i Rebiç

  Panorama
  1.8K views