Përplasje në parlamentin e Turqisë

InfoKosova
0 views
Published on Apr 23, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:25

  Fationi e quajti fallco, reagon Melisa: I dashuruar me mua, jepi drejtim jetës tënde k*rvë!

  JOQ Albania
  0 views
 • 1:15

  Shpëtoi dy fëmijët nga mbytja në lumë, flet i riu: Vajza zëre se ishte e vdekur, e nxora të parën

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:37

  Shfaq në video organin gjenital, kuzhinieri i famshëm Nusret Gökçe nën hetim nga policia

  Panorama
  322 views
 • 1:25

  Duke kërcyer nën tingujt e këngës së ish-partnerit, Britney Spears ngre dyshime për...

  Panorama
  0 views
 • 6:14

  Tea thyen heshtjen, reagon pas gjithë ‘bombave’ që hodhi në rrjet Shqipja. Ja si qëndron e vërteta e fotos me Beartin

  Panorama
  9.8K views
 • 0:06

  Goli i Kulusevskit

  Panorama
  129 views
 • 1:10

  “Nuk e kam imagjinuar kurrë se...”/ Analisti Fatos Lubonja shpërndan videon: Kullat e mafies po zëvendësojnë ndërtesat historike

  Panorama
  2.5K views
 • 0:19

  Goli i Frabota

  Panorama
  273 views
 • 0:18

  Pritja e Berishes

  Panorama
  381 views
 • 0:54

  Penalltia dhe goli i Morates

  Panorama
  367 views
 • 0:52

  Perplasja ne fund te ndeshjes

  Panorama
  1.5K views
 • 0:29

  Goli i Ekubanit

  Panorama
  2.2K views
 • 1:37

  “Nuk më pëlqejnë pyetjet me lekë”- E ftuara i largohet në mes të emisionit, Bieta Sulo vihet në siklet si kurrë më parë

  Panorama
  1.1K views
 • 0:21

  Goli i Shtubines ne miqesore

  Panorama
  115 views
 • 0:47

  Sherri mes të rinjve në Dibër/ Qytetarja: 22-vjeçari i plagosur u konfliktua me djalin e policit, i zunë pritë me 40 veta

  JOQ Albania
  776 views