Pamje të rënda/ Korçari mbyt qenin me shkop vetëm se i hëngri një pulë

JOQ Albania
59 views
Published on Apr 23, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:44

  Ngjit me duar pallatin më të lartë në Paris, çfarë ndodhi me të

  NOA
  90 views
 • 0:25

  Merr flakë hyrja e bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu jep “shfaqjen” LIVE

  JOQ Albania
  178 views
 • 2:00

  Policia, FNSH dhe RENEA ngre 73 pika kontrolli, 21 të arrestuar me drogë dhe armë

  NOA
  26 views
 • 0:24

  Cikloni “Ianos” në Greqi, i merr jetën një shqiptari

  NOA
  41 views
 • 1:10

  “S’dua para, por të shkollohem...”/ Vajza nga Afganistani shpërthen në lot pasi kapet nga policia shqiptare: S’jemi terrorist!

  JOQ Albania
  2.9K views
 • 0:07

  Bayerni fitoi 8-0, por asisti i Levandosvskit po bën xhiron e rrjetit

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 1:08

  Lionel Messi nuk është i lumtur te Barcelona

  JOQ Albania
  322 views
 • 2:10

  "Më ra me grushta"/ Dhunohet brenda banesës e moshuara në Gjirokastër: Jam në hasmëri, më kanë vrarë burrin

  JOQ Albania
  562 views
 • 0:51

  cikloni

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 0:59

  Pamje dramatike/ Cikloni ‘Ianos’ godet fuqishëm Greqinë, vdes një grua

  JOQ Albania
  3.1K views
 • 5:20

  Cikloni i fuqishëm godet Greqinë, shënohet 1 i vdekur, 2 të zhdukur dhe mbi 600 të bllokuar

  News31
  37 views
 • 0:38

  MIHAJ AUTOGOL

  Panorama
  346 views
 • 0:14

  kallaku gol

  Panorama
  1.2K views