Marc Marquez feston si Cristiano Ronaldo

InfoKosova
0 views
Published on Apr 23, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:25

  Radhën e kishte Taulant Balla, dëgjohen sharje LIVE në komisionin e Integrimit: Dëgjo këtu ti p*derast m*ti!

  JOQ Albania
  2.6K views
 • 1:19

  Terrori në Elbasan/ I goditi makinën me shkelm, i riu tenton ta vrasë në mes të ditës

  JOQ Albania
  3.7K views
 • 0:10

  “Më duket vetja si nuse e ‘97”- Ajka i bën “make up” Bes Kallakut, kjo video do u shkrijë së qeshuri

  Panorama
  293 views
 • 0:42

  Kontrabandë, zbulohen fuçi dhe bidona me esencë nargjile, dy në pranga, dy të tjerë në kërkim

  NOA
  20 views
 • 0:11

  Me tualete në duar, Bes Kallaku tregon me video rezultatin e tualetit që i bën e bija

  NOA
  853 views
 • 0:9

  Reshjet e dendura gjatë natës, përmbytje të shumta në Lezhë

  NOA
  48 views
 • 3:03

  Pronari i makinës mbeti pa fjalë, pa kamerat e sigurisë dhe tha se makinën ia lëvizi fantazma

  NOA
  370 views
 • 0:08

  Të rinjtë shqiptarë mezi presin të ikin nga Shqipëria, denoncimi: I paguajnë mbi 600 euro kompanisë që të lë rrugëve

  JOQ Albania
  4.0K views
 • 0:30

  Zevendesimi me i shpejte ne histori

  Panorama
  2.1K views
 • 0:20

  Tentoi të vetëvritej në shtëpinë e vjehrrit, lihet në burg i riu fierak

  NOA
  45 views
 • 0:55

  Ndodh në Tiranë! 80-vjeçari filmohet krah partneres së tij shumë më të re se vetja

  JOQ Albania
  71.9K views
 • 2:00

  Policia, FNSH dhe RENEA prangosin 20 persona/ Akuzat që bien mbi ta

  NOA
  24 views
 • 0:59

  Fjolla Morina shoqerohet nga policia ne gjykate

  News31
  690 views