Majmuni bën vetë dush në kopshtin zoologjik, videon e tij s'ka ngel njeri pa e parë

JOQ Albania
0 views
Published on Apr 23, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:20

  Ardit Hoxhaj gol

  Panorama
  3.5K views
 • 0:17

  Kartoni i dyte i verdhe i Ujkës

  Panorama
  521 views
 • 0:58

  VIDEO/ Basha publikon mendimet e qytetarëve dhe ironizon Ramën: Do ta pushojë nga puna këtë njeri?!

  Panorama
  149 views
 • 0:23

  Goli i Eze me koke

  Panorama
  191 views
 • 0:54

  Goli i Peposhit

  Panorama
  273 views
 • 0:08

  Rasti i Vllaznisë

  Panorama
  254 views
 • 0:48

  Goli i Bregut

  Panorama
  766 views
 • 0:13

  Supergol i Smacit

  Panorama
  438 views
 • 0:11

  Demir Imeri rasti

  Panorama
  270 views
 • 1:36

  Penalltia dhe goli i Lacit

  Panorama
  408 views
 • 0:10

  Rasti i Teutes per gol

  Panorama
  53 views
 • 15:33

  Udhëtimi i fundit si President, Donald Trump lë Shtëpinë e Bardhë, dorë për dore me Melanie, ajo kishte veshur...

  Panorama
  420 views
 • 0:06

  Tentativa e Imamit

  Panorama
  210 views
 • 0:13

  Goli i Meksit

  Panorama
  906 views
 • 0:11

  Tentativa e Ndrecës

  Panorama
  144 views