Gallatë mes Sadikut dhe Bardhit

SYRI.net
0 views
Published on Apr 23, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:14

  Perplasja e rrezikshme e Çinarit me Danson

  Panorama
  111 views
 • 0:16

  Traversa e Jasir Asanit ndaj Tiranës

  Panorama
  284 views
 • 0:39

  Pretendimi i dytë i Tiranës për penallti

  Panorama
  249 views
 • 0:30

  Goli i anuluar për pozicion jashtë loje nga Cinari

  Panorama
  496 views
 • 0:36

  Rasti i shpërdoruar nga Stenio Zhunior

  Panorama
  287 views
 • 0:05

  Derbi Tirana-Partizani

  Panorama
  143 views
 • 0:20

  Kombinimi Seferi-Danso, tentativa e futbollistit të skuadrës bardheblu është e gabuar

  Panorama
  160 views
 • 0:44

  Pretendimi i Dansos për penallti

  Panorama
  307 views
 • 0:9

  Atmosfera në "Air Albania", 30 minuta para startit

  Panorama
  631 views
 • 0:16

  Goli i trete i Kukesit, Taipi

  Panorama
  217 views
 • 0:12

  Pritja e Rexhepit ndaj Mazrekajt

  Panorama
  687 views
 • 0:46

  Goli i Kastriotit, realizuar nga Ermir Rezi

  Panorama
  378 views
 • 0:20

  Pretendimi i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  313 views
 • 0:32

  Rasti flagrant i shpërdoruar nga Vila

  Panorama
  68 views
 • 0:10

  Pritja spektakolare e Rexhepit

  Panorama
  641 views