Gazetari vritet live

SYRI.net
1 views
Published on Apr 23, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:40

  Goli i Romeros

  Panorama
  165 views
 • 0:49

  Përgjimet e Antimafias italiane, Bardhi: Provuan edhe njëherë pushtetin e kalbur, nga korrupsioni dhe bashkëpunimi me...

  Panorama
  40 views
 • 0:03

  Fifi bën deklaratën 'bombë': Jam e lidhur me Fation Kuqarin!

  JOQ Albania
  7.4K views
 • 0:18

  Goli i Ekuban

  Panorama
  131 views
 • 1:21

  Asisti i Ekubanit ne Turqi

  Panorama
  234 views
 • 0:12

  Goli i Krasniqi

  Panorama
  57 views
 • 0:19

  Goli i Kastriot Rexha

  Panorama
  64 views
 • 0:05

  Goli i Zyba

  Panorama
  107 views
 • 0:35

  Dojna Mema publikon videon më të bukur duke kërcyer në krahët e Vlashent Satës!

  Panorama
  751 views
 • 1:19

  Dëshmitë e mjekëve që bënë vaksinën anti-Covid: Tani po shohim dritë në fund të tunelit

  Panorama
  46 views
 • 0:26

  Nuk është më kokëkuqe! Bebe Rexha bën një tjetër ndryshim në look dhe ja si duket këngëtarja tani

  Panorama
  0 views
 • 0:14

  Shqipja fillon sërish sulmet ndaj çiftit Tea-Andi dhe paralajmëron: Nuse, mos kujto se të kam harruar! Të dielën... Çfarë paralajmëron 28-vjeçarja

  Panorama
  212 views
 • 0:12

  Klop perplaset me trajnerin kundershtar

  Panorama
  323 views
 • 0:17

  Bylisi poston pamjet per arbitrit

  Panorama
  248 views
 • 0:31

  “Gënjeu për numrin e viktimave”- Grida Duma thirrje Ramës: Dil përpara mijëra familjeve në zi, jep llogari!

  Panorama
  283 views