Ky mekanizëm i targave do të ndihmonte ata që udhëtojnë përmes Serbisë

InfoKosova
367 views
Published on Apr 22, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  I vetëm përballë portierit, Messi bën gafën e pabesueshme

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:44

  Riatdhesohen vullnetarisht 120 shtetas shqiptarë

  NOA
  0 views
 • 0:11

  Shtylla e Ntepe

  Panorama
  37 views
 • 0:04

  Traversa e Bylisit

  Panorama
  105 views
 • 1:12

  Përplasja e rrezikshme

  Panorama
  54 views
 • 0:14

  Blindohet Vlora, Tesi "i rrezikshëm" del në gjyq

  Panorama
  129 views
 • 5:25

  Suad Lici Vllaznia

  Panorama
  0 views
 • 0:55

  Futbollistët bëjnë protestën e pazakontë gjatë ndeshjes: Jemi turpi i botës!

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 0:37

  Ky gol i Di Marias me PSG-në po bën namin në internet

  JOQ Albania
  9.8K views
 • 0:41

  Shkrumbohet apartamenti i banesës sociale, qytetari: Ka 30 minuta, zjarrfikësja s’ka ardhur ende

  JOQ Albania
  62 views
 • 0:59

  Policia thirrje drejtuesve të mjeteve: Kujdes

  NOA
  11 views
 • 1:00

  Fansi ngjitet dhe kërcen në skenë me Lady Gaga-n

  NOA
  308 views
 • 0:15

  Apeli rrëqethës i 8-vjeçarit: Ju lutem na ndihmoni!

  JOQ Albania
  582 views