Dëshira e madhe i shpaguhet në fund, Napoli rihap garën për titull ndaj Juventusit

InfoKosova
0 views
Published on Apr 22, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 5:25

  Suad Lici Vllaznia

  Panorama
  0 views
 • 0:55

  Futbollistët bëjnë protestën e pazakontë gjatë ndeshjes: Jemi turpi i botës!

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 0:37

  Ky gol i Di Marias me PSG-në po bën namin në internet

  JOQ Albania
  9.2K views
 • 0:41

  Shkrumbohet apartamenti i banesës sociale, qytetari: Ka 30 minuta, zjarrfikësja s’ka ardhur ende

  JOQ Albania
  59 views
 • 0:59

  Policia thirrje drejtuesve të mjeteve: Kujdes

  NOA
  11 views
 • 1:00

  Fansi ngjitet dhe kërcen në skenë me Lady Gaga-n

  NOA
  300 views
 • 0:15

  Apeli rrëqethës i 8-vjeçarit: Ju lutem na ndihmoni!

  JOQ Albania
  568 views
 • 0:33

  Goli

  SHQIPERIA IME
  217 views
 • 0:20

  6901

  SHQIPERIA IME
  382 views
 • 0:27

  Aksident i rëndë në Tiranë, dy makina përplasen dhe përfundojnë përmbys

  NOA
  355 views
 • 0:11

  Ribaj simulim

  Panorama
  450 views
 • 1:02

  gol kallaku 1-0

  Panorama
  1.5K views
 • 0:27

  nebihu rast

  Panorama
  261 views