Armina “mbyll” Xenin në shtëpi dhe harbohet në krah të opinionistit të famshëm

Shqiperia ime
60 views
Published on Apr 22, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:27

  Volejbollistja seksi humbet ndjenjat

  Panorama
  34 views
 • 1:16

  Negociatat e dështuara, 20 mln lekë -Aeroporti i Vlorës, zbardhet VKM-ja e posaçme: Barrën e merr buxheti i shtetit

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:00

  Italia kërkon ekstradimin, shtyhet seanca në Shkodër ndaj Ilir Bajrit

  JOQ Albania
  24 views
 • 1:02

  Protesta e dhimbshme ne Elbasan

  Panorama
  266 views
 • 1:17

  Familjaret e 25 vjecares qe vdiq ne Elbasan, proteste me foshnjen ne duar

  Panorama
  231 views
 • 1:05

  Familjaret e gruas qe vdiq pas lindjes ne Elbasan

  Panorama
  216 views
 • 1:03

  Proteste ne Elbasan, apeli i familjareve te gruas qe vdiq pas lindjes

  Panorama
  268 views
 • 0:58

  Familjaret e 25 vjecares qe vdiq pas lindjes ne Elbasan

  Panorama
  456 views
 • 0:23

  Aksidenti ne Lezhe

  Panorama
  176 views
 • 2:00

  Blindohet gjykata, seanca per Bajrin

  Panorama
  115 views
 • 2:00

  Blindohet gjykata, seanca per Ilir Bajrin

  Panorama
  2 views
 • 0:15

  Qeni kafshon bishtin e tij, shihni si reagon

  NOA
  142 views
 • 0:33

  Kërkonin fotografinë perfekte, por shihni çfarë ndodh

  NOA
  151 views