Pamjet skandaloze, policia ndërhyn në hotelin ku zhvillohej orgji masive

NOA
3 views
Published on Apr 22, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:05

  Nora dhe Roberti fotografohen së bashku në aeroport

  NOA
  229 views
 • 3:26

  Ambasada i nxjerr me emra: Këta janë tre zyrtarët shqiptarë që u është ndaluar hyrja në SHBA

  JOQ Albania
  273 views
 • 3:41

  Bodybuilder-i ‘Popeye’ fëlliqet keq në ring, rrëzohet në tokë për tre minuta

  JOQ Albania
  2 views
 • 3:26

  Nga Llalla te Dako, ambasada jep mesazhin e fortë: Nuk do të lejohen të hyjnë kurrë në SHBA

  NOA
  17 views
 • 3:42

  Bodybuilder-i 'Popeye' fëlliqet keq në ring, rrëzohet në tokë për tre minuta

  JOQ Albania
  1.7K views
 • 0:35

  Rrufeja godet pemën dhe e ndan më dysh, e frikshme ajo që ndodh në trungun e saj

  JOQ Albania
  1.9K views
 • 0:9

  egzona 2

  InfoKosova
  26 views
 • 0:15

  anxhela peristeri

  InfoKosova
  20 views
 • 0:34

  Rrjeti "masakron" Suson, ja çfarë po bënte kur Milani pësoi gol në sekondat e fundit

  JOQ Albania
  2.4K views
 • 0:13

  ingrit gjoni 1

  InfoKosova
  11 views
 • 0:16

  Aksidenti i tmerrshëm

  NOA
  281 views
 • 0:17

  Shqiptari jep një mësim të mirë nga Franca: Fermerët protestojnë, bllokojnë hyrjet kryesore me mbeturina

  JOQ Albania
  282 views
 • 2:35

  Dalin pamjet/ Ishin kthyer në tmerrin e futbollistëve, shkatërrohet banda e "skifterëve" shqiptarë në Spanjë

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 2:28

  Kujtuan se kishte ndërruar jetë, familja varros të gjallë foshnjën

  NOA
  480 views
 • 0:57

  arena kombetaree

  Panorama
  5.6K views