bisha

Panorama
1 views
Published on Apr 22, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:22

  Në Sarandë kërcet festa dhe s'pyesin për Covid, qytetari: Janë nga Forumi i PS

  JOQ Albania
  136 views
 • 0:14

  Në Sarandë kërcet festa dhe s'pyesin për Covid, qytetari: Janë nga Forumi i PS

  JOQ Albania
  91 views
 • 1:50

  Derbi Tirana-Partizani/ Policia arreston me forcë tifozin gjatë kohës që luhej ndeshja në "Elbasan Arena"

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:15

  Goli i Cinarit

  Panorama
  7.8K views
 • 0:14

  Derbi Partizani-Tirana/ Policia shoqëron në Komisariat disa tifozë, pas përplasjeve të dhunshme në rrugët e Elbasanit

  Panorama
  709 views
 • 0:05

  Kartoni i kuq i Bardhit

  Panorama
  1.8K views
 • 0:32

  Kartoni i kuq per Bathen

  Panorama
  1.5K views
 • 0:32

  Solomon del huq

  Panorama
  1.1K views
 • 0:08

  Rasti i Melos

  Panorama
  1.2K views
 • 0:21

  Rasti i Seferit

  Panorama
  2.9K views
 • 0:07

  Gjuajtja e Melos

  Panorama
  1.0K views
 • 0:23

  Gjuajtja e Asanit

  Panorama
  570 views
 • 0:13

  Perplasja e tifozerive

  Panorama
  3 views
 • 0:20

  Rasti i Seferit

  Panorama
  1.8K views
 • 0:9

  Të paktën 28 të vrarë dhe dhjetëra të plagosur në dy sulme vetëvrasëse në Bagdad

  JOQ Albania
  18 views