Rama te mbeturinat

SYRI.net
0 views
Published on Apr 22, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:10

  Shqiptari ben show ne rruge

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:44

  “Ishte si një bombë bërthamore. Ky vend është i mallkuar”- Një pjesë e kryeqytetit të Libanit i ngjason bombardimeve të luftës.

  Panorama
  3.3K views
 • 0:52

  Fenomenti që shkaktoi tërmeti në një zonë të Turqisë

  Panorama
  635 views
 • 0:18

  Dodoja rreh brutalisht fëmijën e vogël, zbulohet nga prindërit

  NOA
  663 views
 • 0:39

  Shpërthim "apokaliptik" në Bejrut, pamje të rënda nga vendi i ngjarjes

  NOA
  503 views
 • 0:03

  Manjaku ne autobusin e Vores

  JOQ Albania
  42.6K views
 • 0:9

  Goli i Maliqit

  Panorama
  3.1K views
 • 0:56

  Nuk kanë të ndalur/ Vajzës i vjedhin biçkletën në mes të ditës!

  JOQ Albania
  293 views
 • 4:07

  Pamje nga shiu i madh dhe breshëri

  JOQ Albania
  370 views
 • 1:01

  E pabesueshme! Not në pishinë me gotën plot me qumësht mbi kokë

  NOA
  248 views
 • 1:42

  Tifozet e Maliqit me kengetarin Spiro Roko

  Panorama
  1.0K views
 • 0:23

  Kur jeta dhe vdekja ndahen në pak sekonda

  NOA
  474 views
 • 0:9

  Aksident i rëndë! Biçikleta përplaset me motoçikletën, një person i shtrirë në rrugë

  JOQ Albania
  4.7K views
 • 8:38

  Vrasja e George Floyd/ Publikohen pamjet e momenteve të para të arrestimit

  JOQ Albania
  304 views
 • 0:14

  Bashkia Kamez derdh ujerat e zeza ne lume

  JOQ Albania
  244 views