Bashkohet me familjen pas 40 vitesh, identifikohet përmes videos që u shpërnda në internet

InfoKosova
3 views
Published on Apr 22, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:17

  Rama: Sot jemi vetëm 51 të vdekur!

  JOQ Albania
  4.6K views
 • 0:43

  E rrallë/Një tigër preket nga COVID-19

  NOA
  36 views
 • 0:11

  "Me grushte, shkelma e shkop bejsbolli", djemtë dhunojnë barbarisht të riun dhe publikojnë videon në Instagram

  JOQ Albania
  57.1K views
 • 0:27

  Të rinjtë në grup mbi taracën e Bashkisë pa maska, pa doreza e në grup, akuzohet Veliaj: Janë me lejen e tij

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:9

  "Tentoi të hapte me forcë dyert e makinave të parkuara", vlonjati e filmon: Ç'borxh kemi të na vjedhin djersën tonë?!

  JOQ Albania
  8.7K views
 • 0:48

  "Do t'ju hiqet liria"/ Vjen arrestimi i parë në Shqipëri pas urdhrit të Ramës, i riu nga Tirana shoqërohet në komisariat

  JOQ Albania
  7.2K views
 • 0:41

  Basha i kërkon qeverisë të rrisë numrin e testimeve: Çdo ditë e humbur kushton jetë

  NOA
  5 views
 • 0:41

  "Çdo ditë e humbur kushton jetë”, Basha thirrje qeverisë për të rritur testet ndaj COVID-19: Numri i ulët i testimeve fsheh të vërtetën

  Panorama
  1 views
 • 1:04

  Parisi si kurrë më parë

  NOA
  60 views
 • 0:15

  Greket festojne ne kushte karantine

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 0:23

  Durrsakët vendosin muzikë nga karantina, policia kërkon t'i ndalojë

  JOQ Albania
  8.4K views
 • 0:56

  Koronavirusi, 207 lokale kanë rihapur dyert në Shqipëri

  NOA
  146 views