PAMJE TË RËNDA/ Tritol makinës në Fier, shoferi ishte brenda

JOQ Albania
3 views
Published on Apr 21, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 8:19

    Gatishmëria për paqe/BBC bën bashkë të riun shqiptar e vajzën serbe në urën e Mitrovicës, 20-vjeçari: E shkuara nuk harrohet

    JOQ Albania
    13 views
  • 2:14

    Publikohen pamjet e kamerave të sigurisë, si u ndoq nga një distancë shumë e afërt dhe më pas u ekzekutua ish-polici Santiago Malko

    NOA
    194 views
  • 0:15

    Nusja luan me dhëndrin dhe pëson keq

    InfoKosova
    1 views
  • 0:50

    Planeti PDS 70

    InfoKosova
    0 views
  • 2:14

    Publikohet VIDEO-ja e atentatit ndaj Santiago Malkos, si u ekzekutua ish-polici

    JOQ Albania
    8.2K views
  • 0:50

    Nëna “pret” gishtin me thikë, shikoni reagimin e fëmijëve

    NOA
    778 views
  • 0:31

    Penalltia e Mertens

    Panorama
    485 views
  • 0:12

    anastasiya_kvitko_

    InfoKosova
    67 views
  • 1:56

    rojsh penalltia e humbur

    Panorama
    1.8K views
  • 2:51

    Rama tregon shifrat: Papunësia ra në nivel historik, 11.5 për qind

    NOA
    32 views
  • 0:23

    Inter ngec përballë Slavia Pragës, ish-sulmuesi i Skënderbeut i shënon gol

    NOA
    71 views
  • 0:51

    Adoleshentët i bëjnë "gjëmën" mësueses gjatë orës së gatimit, i hedhin në ushqim lëng riprodhues mashkullor

    JOQ Albania
    1.3K views
  • 0:52

    barela gol 1-1

    Panorama
    1.2K views
  • 2:49

    Më kanë gjuajtur shumë politikanë, Fatos Nanon nuk do e refuzoja”, flet hapur biznesmeni shqiptar

    NOA
    1.0K views