Ermal Mamaqi - intervista

InfoKosova
0 views
Published on Apr 21, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:57

  Kontrolli për koronavirusin, flasin emigrantët nga Italia: Hiç fare, më vunë dorën në lule të ballit

  JOQ Albania
  3.4K views
 • 4:03

  "Vlerëso jetën më shumë", policia rrugore pezullon 22 patenta gjatë natës, 2 shoferë në pranga

  NOA
  21 views
 • 0:07

  Dalin pamjet nga aksidenti me dy të vdekur e tetë të plagosur në Gramsh

  JOQ Albania
  6.4K views
 • 0:05

  Momente nga transportimi i te plagosurve ne Gramsh

  NOA
  775 views
 • 0:9

  Pamje nga vendi i aksidentit ne Gramsh, 2 te vdekur, 8 te plagosur

  NOA
  459 views
 • 0:12

  Rrëzohet nga froni Real Madrid, Levante mposht "mbretërorët" një javë para El-Classicos

  JOQ Albania
  181 views
 • 1:14

  Lindja prish intimitetin? Moderatorja shqiptare flet hapur

  NOA
  96 views
 • 0:15

  Koronavirusi, shqiptari publikon videon nga Italia: Supermarketet janë boshatisur, njerëzit janë izoluar nga frika

  JOQ Albania
  63.3K views
 • 2:57

  Nga Wuhani në Tiranë, Silva: Koronavirusi më lidhi më fortë me Kinën, do kthehem prapë

  NOA
  74 views
 • 0:32

  Kamioni kundravajtje në autostradë, pamjet e panikut bëhen virale

  NOA
  4.1K views
 • 0:08

  Aksident i rëndë pranë Bubqit, makinat dalin nga rruga dhe përfundojnë në kanal

  JOQ Albania
  570 views
 • 1:50

  Basha me gratë fierake: Ditë më të mira do vijnë për to dhe për familjet e tyre

  NOA
  11 views
 • 11:13

  E lidhur? Ilda Bejleri: Jam e lumtur

  NOA
  100 views
 • 0:53

  Vandalizëm në stadium, FSHF: Personat përgjegjës, të përballen me ligjin! Do u publikojmë fotot

  NOA
  76 views
 • 0:19

  E fundit/ Aksident i rëndë pranë QTU-së, dyshohet për një viktimë

  JOQ Albania
  3.9K views