Berisha publikon një video për Ramën dhe Tahirin: Kush mund të jenë bijtë e kur*ës?

NOA
0 views
Published on Apr 21, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:44

  Sarri u largua te Juventusi, Chelsea zgjedh trajnerin e ri

  JOQ Albania
  4 views
 • 1:10

  Kur Guardiola ndikon edhe te fëmijët, ja loja perfekte që bën Manchester City U12

  JOQ Albania
  37 views
 • 0:18

  Elvana Gjata më ‘seksi’ se asnjëherë më parë për klipin e ri

  InfoKosova
  83 views
 • 0:53

  Ndocaj publikon videon: Pjerin ndreu kërcënon qytetarët me jetë

  NOA
  621 views
 • 1:14

  Tregjet mirëpresin rezultatin në Stamboll - Lira dhe tregjet e kapitalit rriten menjëherë pas lajmërimit

  Scan Televizion
  9 views
 • 1:04

  SHBA nis sulme kibernetike - Irani: Ata u përpoqën, por dështuan!

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:25

  përgjegjësia jonë në ndryshimet klimatike - kronike

  Scan Televizion
  3 views
 • 1:03

  Shmanget hapësira ajrore e Iranit - Linjat ajrore botërore ndryshojnë fluturimet

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:27

  Transporti, jemi ndër vendet më të lira - BB: Rreth $750 për të dërguar një konteiner drejt Rotterdamit apo Shanghait 

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:07

  Kolegji-Zgjedhor-vendimi-data zgjedhjeve

  Panorama
  612 views
 • 1:25

  Zgjatet afati për leje ndërtimi

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:07

  Forcohen masat për tenderët - Përjashtim 1-3 vjet nga gara për punonjës në të zezë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:44

  Erdogan humbet përsëri Stambollin -Përgëzon Imamoglu për fitoren

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:18

  E dhimbshme, i riu e gjuan nënën e tij në ujë

  InfoKosova
  21 views
 • 1:07

  Tensionet SHBA-Iran/ Trump: Do vendosim sanksione të tjera të mëdha!

  Scan Televizion
  3 views