Berisha publikon një video për Ramën dhe Tahirin: Kush mund të jenë bijtë e kur*ës?

NOA
0 views
Published on Apr 21, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:30

  Kamberi gol

  Panorama
  1 views
 • 1:22

  Goli i Shkurtaj

  Panorama
  47 views
 • 0:47

  Penallti për Kukësin

  Panorama
  199 views
 • 0:58

  Pritja spektakolare e Likës

  Panorama
  48 views
 • 0:17

  Pretendimi për penallti

  Panorama
  212 views
 • 0:53

  Tërmeti dëmtoi kolonat e pallatit 8-katësh në Tiranë, banori: S'ka ardhur askush, pronarët po riparojnë dëmet

  JOQ Albania
  767 views
 • 0:10

  Rasti i arte i Halilit

  Panorama
  188 views
 • 0:07

  aleksander vuqiq

  InfoKosova
  113 views
 • 0:08

  Rasti i Shkurtajt

  Panorama
  265 views
 • 1:06

  Goli i Celhakës

  Panorama
  562 views
 • 1:46

  "Jam zgjuar e lagur nga shiu", thirrja prekëse e vogëlushes për Ramën: Ju lutem, dua vetëm një çadër dimri!

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 2:36

  Andi Hadroj

  Panorama
  1 views
 • 3:34

  Tërmeti i 26 nëntorit, bizneset i ankohen Bashës se janë larguar punëtorët

  NOA
  2 views
 • 0:07

  Pritja fantastike e Hidit

  Panorama
  455 views
 • 0:39

  Lika gol

  Panorama
  339 views