Peshkaqeni ne Durres

SYRI.net
3 views
Published on Apr 21, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:22

  Asisti i Brojes

  Panorama
  0 views
 • 0:23

  Goli i Armando Brojës

  Panorama
  0 views
 • 0:44

  Makina ne flake

  News31
  47 views
 • 2:20

  Starova & Dizdari- Vagabondo

  Panorama
  629 views
 • 1:58

  Andi i ‘ri’ Tea dhe Melisa njiheshin më parë! Dalin video-t ku janë takuar bashkë

  JOQ Albania
  3.9K views
 • 1:27

  Andi i ‘ri’ Tea dhe Melisa njiheshin më parë! Dalin video-t ku janë takuar bashkë

  JOQ Albania
  7.4K views
 • 0:12

  Shtylla ne fund

  Panorama
  899 views
 • 0:48

  Kartoni i kuq i Deliut

  Panorama
  268 views
 • 3:03

  Tiranë/ Forcat "Shqiponja" kontrolle masive në terren, qytetari: Super Show, po bëhen shkak trafiku!

  JOQ Albania
  1.0K views
 • 0:47

  Goli i Mensah

  Panorama
  857 views
 • 0:23

  Rasti i Seferit

  Panorama
  603 views
 • 0:45

  Goli i Mucit

  Panorama
  762 views
 • 0:10

  Pretendimi per penallti i Apolonise

  Panorama
  368 views
 • 0:32

  Goli i anuluar per Lacin

  Panorama
  641 views
 • 0:13

  Rasti i Rezit

  Panorama
  377 views