Peshku ne Durres

NOA
1 views
Published on Apr 20, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:08

  Pamje shokuese/ Gruaja dhunohet në mes të ditës në Durrës: E kishte futur të shkretën në qoshe e vetëm e godiste

  JOQ Albania
  3.7K views
 • 0:57

  Dy premtimet e pambajtura të Ramës.

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:28

  Video epike! Makina pas tij bie në kanal, shqiptari nuk e prish terezinë

  JOQ Albania
  5.9K views
 • 0:13

  I fiksuar pas Sheridanëve, burri bën kërdinë në marketin në Don Bosko

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 0:13

  Vjedhja ne supermarket.

  JOQ Albania
  4 views
 • 0:28

  Video epike! Makina pas tij bie në kanal, shqiptari nuk e prish terezinë

  JOQ Albania
  3 views
 • 0:47

  Donte të provonte se Toka është e sheshtë, çmenduria që i mori jetën

  NOA
  2.0K views
 • 0:17

  Kryeministrin e trembin dhe fëmijët, bodigardi i Ramës ‘flak’ për leckash djaloshin që i afrohet

  JOQ Albania
  9.7K views
 • 0:17

  Bodyguard-i i Ramës

  JOQ Albania
  8 views
 • 0:04

  Morata nuk i përmban dot nervat, tërbohet pasi Simeone e nxjerr nga loja

  JOQ Albania
  650 views
 • 2:38

  Thyen çdo limit/ Grupi kinez i kushton këngë Koronavirusit

  JOQ Albania
  795 views
 • 0:22

  Florian Kamberi mahnit Skocinë, shënon eurogol me Rangersin

  JOQ Albania
  120 views
 • 0:14

  Hysaj si Ronaldo, shënon super gol me roveshatë para syve të Gatuzos

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 1:46

  Shpërthimi te “Kalaja” në Elbasan, zbulohet çfarë ndodhi

  NOA
  131 views
 • 0:55

  Koronavirusi po merr jetë, pas kinezëve dhe gjermanët bëjnë këngë për të

  JOQ Albania
  346 views