Momentet e tmerrit kur modelja dhe kushëriri sulmohen me acid pas sherrit banal

NOA
0 views
Published on Apr 20, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:26

  Ura e mbajtur nga duart prej guri

  NOA
  0 views
 • 0:29

  Flet tezja e Olsianit, cifti u helmua ne menyre misterioze ne Librazhd

  NOA
  91 views
 • 1:02

  Zjarrfikësit paralajmërojnë: Mos lini kurrë një shishe me ujë brenda në makinë

  NOA
  131 views
 • 2:43

  “5 propozimet për rimëkëmbjen”, Basha: Bizneset e prekura nga tërmeti, të kenë lehtësi fiskale

  NOA
  0 views
 • 0:59

  Përfunduan misionin në Shqipëri, videomesazhi i Izraelit është emocionues

  NOA
  268 views
 • 0:12

  “Beli më i hollë se qafa ime”

  InfoKosova
  22 views
 • 2:59

  Njihuni me njeriun e “pathyeshëm”

  InfoKosova
  36 views
 • 2:54

  "Do ju shkelim me këmbë", ish-ministri shpërthen ndaj inxhinierit: Do na hash munë!

  JOQ Albania
  3.6K views
 • 1:51

  Nxehet inxhinieri Meçe. I thotë Aulon Kalasë do të shkelim. Kalaja- Ja ky është komunizmi

  JOQ Albania
  5.8K views
 • 0:01

  Aksident në Tiranë, dyshohet për disa të plagosur

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 0:34

  "Po rrezikojmë jetën", punonjësja e rrobaqepësisë: Godina është degraduar nga tërmeti, puna vijon normalisht

  JOQ Albania
  846 views
 • 2:04

  Sherr midis Monika Kryemadhit dhe Alban Dudushit

  Panorama
  1.3K views
 • 0:22

  Rrëzohet një avion, kamerat e sigurisë filmojnë momentin

  NOA
  267 views
 • 2:12

  "Më tërhoqi zvarrë disa metra", gazetaret rrëfejnë episodet e dhunës: Më qëlloi me shpullë pasi nuk pranova të lidhesha me të

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 2:19

  Tërmeti- Jo vetëm fjalë, Marin Mema tregon se ka nisur puna për ndërtimin e banesave të para

  NOA
  69 views