Nis gjyqi ne Shkoder

SYRI.net
0 views
Published on Apr 20, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  Shtylla e Ntepe

  Panorama
  2 views
 • 0:04

  Traversa e Bylisit

  Panorama
  69 views
 • 1:12

  Përplasja e rrezikshme

  Panorama
  42 views
 • 0:14

  Blindohet Vlora, Tesi "i rrezikshëm" del në gjyq

  Panorama
  63 views
 • 5:25

  Suad Lici Vllaznia

  Panorama
  0 views
 • 0:55

  Futbollistët bëjnë protestën e pazakontë gjatë ndeshjes: Jemi turpi i botës!

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 0:37

  Ky gol i Di Marias me PSG-në po bën namin në internet

  JOQ Albania
  9.6K views
 • 0:41

  Shkrumbohet apartamenti i banesës sociale, qytetari: Ka 30 minuta, zjarrfikësja s’ka ardhur ende

  JOQ Albania
  62 views
 • 0:59

  Policia thirrje drejtuesve të mjeteve: Kujdes

  NOA
  11 views
 • 1:00

  Fansi ngjitet dhe kërcen në skenë me Lady Gaga-n

  NOA
  306 views
 • 0:15

  Apeli rrëqethës i 8-vjeçarit: Ju lutem na ndihmoni!

  JOQ Albania
  578 views
 • 0:33

  Goli

  SHQIPERIA IME
  218 views
 • 0:20

  6901

  SHQIPERIA IME
  385 views