Gjykata e Apelit ne Shkoder

SYRI.net
2 views
Published on Apr 20, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:04

  E shtrirë në divan, Marina Vjollca poston videon e ëmbël

  NOA
  5 views
 • 0:55

  "Ramës s’i ka mbetur gjë tjetër, veç të premtojë...", PD: Asnjë projekt nuk do realizohet

  Panorama
  7 views
 • 0:58

  Shqiponja mbërthen në kthetra peshkaqenin, pamjet po bëjnë xhiro në internet

  NOA
  297 views
 • 0:43

  Percillen per ne banesen e fundit, Anisa dhe Zhaneta Josufi

  JOQ Albania
  830 views
 • 0:10

  Rit fetar ne plazhin e Zvernecit

  JOQ Albania
  9.2K views
 • 0:14

  Mendi rrëzohet njëkohësisht me Karvahalin, penalltia e Realit bën xhiron në rrjetet sociale

  Panorama
  810 views
 • 1:36

  Sherri masiv ne Prishtina-Drenica

  Panorama
  859 views
 • 4:32

  'Reformat për integrimin në BE do të sjellin...', mesazhi i fortë i ambasadores amerikane, flet dhe për krimin e korrupsionin

  Panorama
  31 views
 • 1:02

  "Sot në spital, të rinj me simptoma të rënda", Manastirliu del me thirrjen e fortë

  Panorama
  402 views
 • 0:9

  ARTUR SETIEN

  Panorama
  534 views
 • 1:56

  "O k*re, o ndyrsirë!"/ Plas keq sherri mes vajzave, shpulla dhe grushta kokës

  JOQ Albania
  24.3K views
 • 0:24

  Aksident i rende

  JOQ Albania
  802 views
 • 0:18

  Shpërthim në një fabrikë fishekzjarrësh në Turqi, 50 të plagosur

  NOA
  11 views
 • 0:45

  Shperthen fabrika e fishekzjarreve ne Turqi

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 1:38

  Shpërthim në fabrikën e fishekzjarreve, të paktën 50 të plagosur. Ja pamjet

  Panorama
  47 views