Konflikt mes kushërinjve në Shkodër, njëri merr çiften dhe qëllon

NOA
0 views
Published on Apr 19, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:14

  Ndërhryja e Najdovskit

  Panorama
  360 views
 • 0:29

  Rasti ideal i Seferit

  Panorama
  338 views
 • 0:06

  Tifozet e Partizanit

  Panorama
  316 views
 • 0:28

  Ndërhyrja vendimtare e Bitrit

  Panorama
  213 views
 • 0:11

  Tentativa e Jasir Asanit me të djathtën

  Panorama
  160 views
 • 1:14

  Perplasja e rrezikshme e Çinarit me Danson

  Panorama
  226 views
 • 0:16

  Traversa e Jasir Asanit ndaj Tiranës

  Panorama
  436 views
 • 0:39

  Pretendimi i dytë i Tiranës për penallti

  Panorama
  375 views
 • 0:30

  Goli i anuluar për pozicion jashtë loje nga Cinari

  Panorama
  713 views
 • 0:36

  Rasti i shpërdoruar nga Stenio Zhunior

  Panorama
  417 views
 • 0:05

  Derbi Tirana-Partizani

  Panorama
  192 views
 • 0:20

  Kombinimi Seferi-Danso, tentativa e futbollistit të skuadrës bardheblu është e gabuar

  Panorama
  195 views
 • 0:44

  Pretendimi i Dansos për penallti

  Panorama
  371 views
 • 0:9

  Atmosfera në "Air Albania", 30 minuta para startit

  Panorama
  699 views
 • 0:16

  Goli i trete i Kukesit, Taipi

  Panorama
  229 views