Tollona

Zjarr TV
0 views
Published on Apr 19, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:47

  Kartoni i kuq i Nezirit

  Panorama
  208 views
 • 0:9

  Futbollisti i Juventusit feston ne stilin "Herri Poter"

  Panorama
  112 views
 • 1:24

  Pretendimi tjetër i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  352 views
 • 0:34

  Pretendimi i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  472 views
 • 0:18

  Supergol i Florent Muslijas ndaj Nurenbergut

  Panorama
  79 views
 • 0:41

  Momente tensioni në Shkodër

  Panorama
  711 views
 • 0:18

  Gjuajtja e Rezit nga distanca

  Panorama
  250 views
 • 0:30

  Rasti i artë i Dilaver

  Panorama
  275 views
 • 0:27

  Pritja e Isli Hidit

  Panorama
  269 views
 • 1:23

  Penalltia dhe goli i Gjates

  Panorama
  688 views
 • 0:19

  Perplasja Eze-Qirko

  Panorama
  221 views
 • 0:13

  Rasti i artë i shpërdoruar nga Mensah

  Panorama
  296 views
 • 0:47

  Goli i Eze

  Panorama
  606 views
 • 1:39

  Penalltia dhe goli i Meksit

  Panorama
  603 views
 • 0:12

  Tranversa e Carkanjit

  Panorama
  220 views