Basha degjeneron keq Vlahutin, asgjë s'e thyen dot akullin mes tyre

JOQ Albania
0 views
Published on Apr 19, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:04

  Rasti i Romeros

  Panorama
  16 views
 • 0:24

  Shtylla e Males

  Panorama
  168 views
 • 2:18

  Solomon-Lulaj sherri

  Panorama
  215 views
 • 1:19

  gol shkurtaj penallti 1-0

  Panorama
  603 views
 • 0:07

  Rasti i Ethemit

  Panorama
  235 views
 • 0:31

  Rasti i Shkurtaj

  Panorama
  153 views
 • 0:05

  Krosimi i rrezikshëm i Brojës

  Panorama
  147 views
 • 0:19

  Gjuajtja e Bruno Telushit

  Panorama
  119 views
 • 0:13

  Rasti i Kukësit me Mustën

  Panorama
  217 views
 • 0:08

  Emine Bulut: Ölmek İstemiyorum

  VIDEOS
  46 views
 • 0:29

  “Të nisesh për punë e të kthehesh i vdekur”- I biri iu qëllua me plumb në kokë, flet babi i 26-vjeçarit të vrarë në Tiranë: Lajmin e mora vesh nga…

  Panorama
  327 views
 • 0:47

  Tund bythet mbi ferrari

  VIDEOS
  4.0K views
 • 0:16

  Vazhdon ‘trendi’ i çuditshëm, 24-vjeçari lëpin akulloren në market dhe e fut sërish në frigorifer

  JOQ Albania
  261 views
 • 2:15

  Titanic është duke u zhdukur, video tregon çfarë ka mbetur nga anija legjendare

  NOA
  81 views