Tahiri jashte Kuvendit: Nuk ka bir nene dhe bir kurve te me ndaloj

Panorama
0 views
Published on Apr 19, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:40

  Bëhet horë/ Shikon filma për të rritur në bibliotekë, por harron t’i vendosë dëgjueset mirë

  InfoKosova
  3 views
 • 0:25

  Traversa

  Panorama
  46 views
 • 0:50

  Përleshje mes vajzash në rrugë, shkulen nga flokët mes tyre

  NOA
  87 views
 • 0:47

  Tifozet ne kor

  Panorama
  1.3K views
 • 1:01

  forest gol skocia 4-0

  Panorama
  220 views
 • 1:26

  forest gol skocia 3-0

  Panorama
  216 views
 • 0:27

  uzuni rast

  Panorama
  173 views
 • 1:47

  penalltia per skocine

  Panorama
  749 views
 • 1:38

  Kartoni i kuq i Mavrajt

  Panorama
  17 views
 • 1:46

  Mavraj kartoni i kuq

  Panorama
  959 views
 • 0:48

  Manjaku i autobusit ngacmon shqiptaren, ajo ja kthen rëndë: Ti pres...

  NOA
  401 views
 • 1:07

  gol frejser 1-0

  Panorama
  1.9K views
 • 0:25

  Rasti i Uzunit

  Panorama
  478 views
 • 0:57

  "Plas" mes konkurrentit dhe shef Renatos, situata jashtë kontrollit për një karkalec

  NOA
  256 views
 • 0:31

  Rashica e tundë rrjetën e Maltës

  InfoKosova
  44 views