Rama dhe Tahiri fjalori i njejte

Panorama
0 views
Published on Apr 19, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Blunt ka diçka për të thënë pas deklaratës së Sabri Fejzullahur lidhur me klikimet e këngëtarëve.

  InfoKosova
  83 views
 • 2:41

  Një urë prej uji mbi një ‘det’ makinash nuk ishte parë kurrë

  InfoKosova
  118 views
 • 0:46

  Nëna e terroristit në Zelandën e Re: Im bir meriton të dënohet me vdekje

  NOA
  295 views
 • 0:07

  Rodrigo gol

  Panorama
  63 views
 • 0:32

  Barela

  Panorama
  212 views
 • 0:18

  protesta per penallti

  Panorama
  295 views
 • 0:23

  gol turqia

  Panorama
  319 views
 • 0:11

  Drejtoresha e Gjimnazit "Sami Frashëri" dëfrehet në mitingun e "Lali Erit"

  JOQ Albania
  4.8K views
 • 0:26

  Ngeci brenda qeses së ushqimit, macja u largua ngadalë duke u përpjekur të ikte

  InfoKosova
  21 views
 • 0:14

  Gjyshja 84-vjeçare garon në kërcimin me shkop, e vetmja garuese në kategorinë e asaj moshe

  InfoKosova
  14 views
 • 0:39

  vrioni me koke

  Panorama
  390 views
 • 0:11

  prane autogolit

  Panorama
  268 views
 • 0:46

  mucolli rast

  Panorama
  242 views
 • 0:22

  goli i anuluar i vrionit

  Panorama
  595 views