Policia bashkiake dhunon barbarisht shitësin ambulant, s'u dorëzoi cigaret

JOQ Albania
3 views
Published on Apr 19, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 0:15

    Shqiptari sheh skenën e frikshme, i sëmuri në barrelë i kalon para syve

    JOQ Albania
    4.9K views
  • 0:25

    "Zhduku nga këtu, kinez m*ti"/ Kërcet grushti në supermarket, koronavirusi fut në sherr italianin me filipinasin

    JOQ Albania
    21.4K views
  • 0:10

    Gazetari italian e pyet për koronavirusin, shqiptari jep përgjigjen epike

    JOQ Albania
    15.3K views
  • 0:21

    Frika nga koronavirusi, italianët "pushtojnë" supermarketet dhe boshatisin gjithçka

    JOQ Albania
    3.6K views
  • 0:32

    “Le të q* moj, të bëjnë ç’të duan” Shqiptari shpërthen kur e pyesin për martesat gay (VIDEO)

    In7.tv
    72 views
  • 0:08

    Pamje shokuese/ Gruaja dhunohet në mes të ditës në Durrës: E kishte futur të shkretën në qoshe e vetëm e godiste

    JOQ Albania
    20.7K views
  • 0:57

    Dy premtimet e pambajtura të Ramës.

    JOQ Albania
    2.4K views
  • 0:28

    Video epike! Makina pas tij bie në kanal, shqiptari nuk e prish terezinë

    JOQ Albania
    12.0K views
  • 0:13

    I fiksuar pas Sheridanëve, burri bën kërdinë në marketin në Don Bosko

    JOQ Albania
    2.7K views
  • 0:13

    Vjedhja ne supermarket.

    JOQ Albania
    4 views
  • 0:28

    Video epike! Makina pas tij bie në kanal, shqiptari nuk e prish terezinë

    JOQ Albania
    3 views
  • 0:47

    Donte të provonte se Toka është e sheshtë, çmenduria që i mori jetën

    NOA
    2.8K views
  • 0:17

    Kryeministrin e trembin dhe fëmijët, bodigardi i Ramës ‘flak’ për leckash djaloshin që i afrohet

    JOQ Albania
    15.1K views
  • 0:17

    Bodyguard-i i Ramës

    JOQ Albania
    8 views