Pluhuri saharian “mbyt” Shqipërinë, meteorologia flet për fenomenin që pushtoi vendi

NOA
0 views
Published on Apr 19, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:43

  Harroni të gjitha dhe shikojeni se për çfarë gëzohet ky djalosh (VIDEO)

  TetovaPress
  4 views
 • 0:08

  Uli icik breket, futja nje cik

  VIDEOS
  5.5K views
 • 1:05

  Flakët shkrumbojnë tërësisht Benz-in në Shkozet

  Panorama
  20 views
 • 0:33

  Ra në kontakt me telat e energjisë, helikopteri rrëzohet në det

  NOA
  93 views
 • 1:45

  E pabesueshme, çiklisti kap shpejtësinë 280 kilometër në orë

  NOA
  42 views
 • 0:28

  Flakët shkrumbojnë tërësisht Benz-in në Shkozet

  Panorama
  44 views
 • 0:22

  Termet Peci: Nuk e them per pordhe

  Panorama
  1.0K views
 • 0:33

  Πτώση ελικοπτέρου στη θάλασσα ανάμεσα Γαλατά και Πόρο

  VIDEOS
  791 views
 • 1:02

  Megagrabitja në Rinas, del video ku ndodhej Daja” nga Peja

  NOA
  122 views
 • 0:46

  Djali qellohet me grushte

  JOQ Albania
  38.4K views
 • 1:02

  Dalin pamjet/ E implikuan në grabitjen e Rinasit, “Daja” po drekonte me miqtë në Spitallë kur u vodhën milionat

  JOQ Albania
  10 views
 • 0:40

  1600 policë në aksion anti-kanabis, zbulohen dy parcela në Krujë dhe Vlorë

  NOA
  36 views
 • 0:21

  Golat e Sadikut ne stervitje

  Panorama
  1.0K views
 • 2:03

  Shihni këtë video dhe nuk do qani më kur të prisni qepë

  NOA
  53 views