Kida

Kosovarja
5 views
Published on Apr 18, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 0:14

    Në lokalin e kryeqytetit ia marrin valles dhe s'pyet njeri për Covid, qytetari: Ikën pasi erdhi policia

    JOQ Albania
    219 views
  • 0:41

    Goli i dyte i Ibrës

    Panorama
    1.4K views
  • 1:56

    Penalltia e shnderruar ne gol nga Ibra

    Panorama
    1.3K views
  • 0:18

    Goli i Realdo Filit

    Panorama
    520 views
  • 1:9

    “Premtoi shëndetësi falas, por e futi në kolaps”/ Basha publikon videon: Shqiptarët paguajnë më shtrenjtë se çdokush në rajon! Rama duhet të largohet

    Panorama
    39 views
  • 0:03

    Gjesti që zhvlerësoi golin, Vidal puthi stemën e Juventusit

    JOQ Albania
    547 views
  • 0:10

    E gjeni dot? Vesa Luma zbulon me këtë video se ku e zë gjumi Big Bastën kur dalin gjatë fundjavave

    Panorama
    228 views
  • 0:46

    Lionel Mesi ndeshkohet me karton te kuq

    Panorama
    2.9K views
  • 0:08

    Vidal, Lautaro dhe Hakimi pas fitores ndaj Juventusit

    Panorama
    1.0K views
  • 0:08

    17-vjeçari pësoi dëmtime të rënda në zemër, këto janë pamjet nga aksidenti i frikshëm në Elbasan

    JOQ Albania
    14.4K views
  • 0:54

    Goli i Barelës

    Panorama
    1.7K views
  • 0:08

    Rasti i humbur nga Lautaro Martinez

    Panorama
    1.6K views
  • 0:51

    Goli i Vidalit

    Panorama
    2.5K views
  • 0:17

    Goli i anuluar i Juventusit

    Panorama
    1.3K views
  • 0:15

    Vidal puth stemën e Juves

    Panorama
    1.4K views