Shqiptari ne Itali

Panorama
4 views
Published on Apr 18, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:13

  Shezni tjeter pritje kunder Napolit

  Panorama
  0 views
 • 0:08

  insinje humbet penalltine

  Panorama
  256 views
 • 0:30

  penallti per Napolin

  Panorama
  102 views
 • 0:22

  MekKini godet pas ne kembe Mertensin

  Panorama
  48 views
 • 0:22

  Goli i Ronaldos kunder Napolit

  Panorama
  274 views
 • 0:15

  rast per autogol

  Panorama
  99 views
 • 0:08

  rasti i juventusit me Bernadeskin

  Panorama
  55 views
 • 0:34

  Shezni, superpritje kunder Napolit

  Panorama
  188 views
 • 0:13

  Veton Tusha gol

  Panorama
  739 views
 • 0:44

  Arbitrat goditen me shishe nga tribuna

  Panorama
  5.2K views
 • 1:9

  Nderhyrja brutale ne futbollistit ne kampionatin e Katarit

  Panorama
  90 views
 • 0:20

  Ardit Hoxhaj gol

  Panorama
  8.3K views
 • 0:17

  Kartoni i dyte i verdhe i Ujkës

  Panorama
  1.2K views
 • 0:58

  VIDEO/ Basha publikon mendimet e qytetarëve dhe ironizon Ramën: Do ta pushojë nga puna këtë njeri?!

  Panorama
  406 views
 • 0:23

  Goli i Eze me koke

  Panorama
  370 views