"Nuk shtrojnë një rrugë për 20 vjet, asnjë s'ka b*** të protestojë"

JOQ Albania
0 views
Published on Apr 18, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:08

  Hidi thumbon Osmanin

  Panorama
  118 views
 • 2:20

  Mihajlovic surprizohet nga tifozet dhe lojtaret ne spital

  Panorama
  660 views
 • 0:43

  CR7 shpërthen në lot, fjalët e padëgjuara të babait të ndjerë e shkrehin në vaj

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 0:48

  Kristiano Ronaldo shperthen ne lot

  Panorama
  540 views
 • 0:06

  Largohen vetëm për disa orë, Orinda dhe Turi mbetën pa fjalë nga “katastrofa” që panë kur u kthyen në shtëpi

  Panorama
  387 views
 • 0:07

  VIDEOLAJM/ Edhe Gramoz Ruçi imiton Edi Ramën, me kostum dhe kollare luan basketboll-FOTO

  Panorama
  264 views
 • 0:14

  Rama do me keni ne frigorifer

  Panorama
  300 views
 • 0:59

  Të dashurës iu kthye bashkëshorti para kohe, detyrohet t’ia mbathë nga dritarja me të mbathura

  JOQ Albania
  4.5K views
 • 0:32

  Kush e kapi tufën me lule të Jonida Vokshit?

  JOQ Albania
  4.2K views
 • 0:30

  Goli i Demir Imerit

  Panorama
  382 views
 • 1:08

  Goli i Donjet Shkodres

  Panorama
  344 views
 • 0:32

  Goli i Piontek

  Panorama
  577 views
 • 0:29

  Goli i Cikalleshit

  JOQ Albania
  574 views
 • 1:35

  Kartoni i kuq

  Panorama
  611 views
 • 0:14

  Penalltia e Cikalleshit

  Panorama
  862 views