Rriten tensionet/ Turqia pretendon sovranitetin mbi ishull, Greqia i tregon traktatet ndërkombëtare

JOQ Albania
0 views
Published on Apr 18, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:16

  festa e ditelindjes se lirim kastratit

  Panorama
  85 views
 • 0:11

  Alarm për bombë në aeroportin e Frankfurtit, evakuohen qindra pasagjerë! Shikoni pamjet e operacionit të policisë

  Panorama
  748 views
 • 0:47

  Pas raportimit për një valë të re të Covid, Kina ndërton për pesë ditë një spital me 1.500 dhoma

  Panorama
  486 views
 • 0:22

  Asisti i Brojes

  Panorama
  1.8K views
 • 0:23

  Goli i Armando Brojës

  Panorama
  2.2K views
 • 0:44

  Makina ne flake

  News31
  158 views
 • 2:20

  Starova & Dizdari- Vagabondo

  Panorama
  1.8K views
 • 1:58

  Andi i ‘ri’ Tea dhe Melisa njiheshin më parë! Dalin video-t ku janë takuar bashkë

  JOQ Albania
  12.6K views
 • 1:27

  Andi i ‘ri’ Tea dhe Melisa njiheshin më parë! Dalin video-t ku janë takuar bashkë

  JOQ Albania
  24.2K views
 • 0:12

  Shtylla ne fund

  Panorama
  1.2K views
 • 0:48

  Kartoni i kuq i Deliut

  Panorama
  558 views
 • 3:03

  Tiranë/ Forcat "Shqiponja" kontrolle masive në terren, qytetari: Super Show, po bëhen shkak trafiku!

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:47

  Goli i Mensah

  Panorama
  1.2K views
 • 0:23

  Rasti i Seferit

  Panorama
  771 views
 • 0:45

  Goli i Mucit

  Panorama
  963 views