Të shohësh vdekjen me sy, ulërima dhe të qara: Diçka nuk shkon me avionin, po biem

JOQ Albania
1 views
Published on Apr 18, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:9

  “Premtoi shëndetësi falas, por e futi në kolaps”/ Basha publikon videon: Shqiptarët paguajnë më shtrenjtë se çdokush në rajon! Rama duhet të largohet

  Panorama
  23 views
 • 0:03

  Gjesti që zhvlerësoi golin, Vidal puthi stemën e Juventusit

  JOQ Albania
  327 views
 • 0:10

  E gjeni dot? Vesa Luma zbulon me këtë video se ku e zë gjumi Big Bastën kur dalin gjatë fundjavave

  Panorama
  90 views
 • 0:46

  Lionel Mesi ndeshkohet me karton te kuq

  Panorama
  1.5K views
 • 0:08

  Vidal, Lautaro dhe Hakimi pas fitores ndaj Juventusit

  Panorama
  929 views
 • 0:08

  17-vjeçari pësoi dëmtime të rënda në zemër, këto janë pamjet nga aksidenti i frikshëm në Elbasan

  JOQ Albania
  11.3K views
 • 0:54

  Goli i Barelës

  Panorama
  1.4K views
 • 0:08

  Rasti i humbur nga Lautaro Martinez

  Panorama
  1.6K views
 • 0:51

  Goli i Vidalit

  Panorama
  2.2K views
 • 0:17

  Goli i anuluar i Juventusit

  Panorama
  1.3K views
 • 0:15

  Vidal puth stemën e Juves

  Panorama
  1.3K views
 • 2:08

  Ngrihen në këmbë mes studios, debat mes Anës së Përputhen dhe B.Mane

  NOA
  108 views
 • 0:08

  rasti i humbur nga Rei Manaj ndaj Gimnastic

  Panorama
  691 views
 • 0:16

  festa e ditelindjes se lirim kastratit

  Panorama
  156 views
 • 0:11

  Alarm për bombë në aeroportin e Frankfurtit, evakuohen qindra pasagjerë! Shikoni pamjet e operacionit të policisë

  Panorama
  833 views