Skandali në shkolla/ Mësuesja: Shqipëria është popull prostitutë! Ke pirë gjë drogë ti?

NOA
0 views
Published on Apr 17, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:25

  Oligarkët e "Rilindjes" vazhdojnë të "shqyejnë" Valbonën, Bashkim Ulaj nuk i ndal kamionat për të shkatërruar bukurinë natyrore

  JOQ Albania
  136 views
 • 0:28

  Fidel Ylli ne mbledhjen e Liges

  Panorama
  290 views
 • 1:00

  WhatsApp Video 2020-09-21 at 11.17.13

  NOA
  29 views
 • 0:06

  Mesazhi i Papes

  NOA
  3 views
 • 0:11

  Shisnin qumësht me biçikletë, furgoni përplas rëndë dy të moshuarit në Berat

  JOQ Albania
  262 views
 • 0:12

  Doni të dukeni bukur në foto? Provoni trukun e thjeshtë që Almeda Abazi sapo na tregoi

  Panorama
  75 views
 • 0:29

  Konfirmohet shtatzënia e Elita Rudit! Moderatorja dhe reperi do të bëhen prindër të një...

  Panorama
  208 views
 • 4:45

  Masakroi me thikë të moshuarin, kush është i dyshuari që u fut në lokal me vajzën për dore

  NOA
  145 views
 • 0:24

  Shqiptarët në restorantin e sapohapur të Nusret-it, bëjnë shqiponjën me kuzhinierin më të famshëm në botë

  JOQ Albania
  15.1K views
 • 2:10

  Fqinji i masakroi të atin pas sherrit për qenin, djali: Do të marr hak vetë, s’e fal gjakun

  NOA
  532 views
 • 4:51

  Deklarata e Faruk Sejdinit

  Panorama
  781 views
 • 0:30

  Leku sheshit në Përrenjas, njerëzit i mbledhin në rrugë

  NOA
  697 views
 • 0:17

  Goli i dyte i Mucollit

  Panorama
  324 views
 • 0:33

  Flet i riu shqiptar nga Shkupi, që zmbrapsi grupin racist në Maqedoninë e Veriut

  NOA
  2.1K views
 • 0:17

  Goli i Mucollit

  Panorama
  0 views